Akce MŠ

Akce MŠ Veverkova

Akce na prosinec

2. 12.  Divadelní představení v MŠ - "RADUJME SE, VESELME SE"

3. 12.  Jarmark PROINTEPO (Žabičky)

3. 12.  Pečení vánočního cukroví (Ž, D)

4. 12.  Pečení vánočního cukroví (B, S)

5. 12.  Čertí školka

9. 12.  Vánoční dílny

11. 12. Plavání

12. 12. Vánoční focení

13. 12. Svatá Lucie

18. 12. Plavání

19. 12. Vánoční hraní, Vánoční cinkání



Akce na listopad

6. 11.  Depistáž  v MŠ v 8:00 hodin

14. 11.  Svatý Martin - akce s rodiči na zahradě MŠ od 16:45 hodin

19. 11.  Ateliér HDD v 9:40 hodin (Delfínci)

27. 11.  Ateliér HDD v 9:40 hodin (Berušky)


Akce na říjen

2. 10. Divadlo na školní zahradě v 10:00 hodin

3. 10. Cibulobraní - akce s rodiči na zahradě MŠ Veverkova od 16:30 hodin

14. 10. Zrakový screening (vyšetření zraku) v 8:00 hodin

17. 10. Mobilní planetárium 8:30 - 11:40 (Ž, D, B, S)

Akce na září

5. 9. "Světluška" (během září - pomoc nevidomým)

9. 9. Schůzka rodičů (Berušky) v 16:00 hodin

11. 9. Schůzka rodičů (Žabičky) v 16:00 hodin

17. 9. Schůzka rodičů (Sovičky) v 16:00 hodin

17. 9. Schůzka rodičů (Delfínci) v 16:00 hodin

27. 9. Divadelní představení v MŠ - "Jak Matěj vysvobodil vítr"

Akce na červen

5. 6. Policie - hřiště (Žabičky)

6. 6. Fotbálek - turnaj fotbalu na hřišti Háječek (část dětí ze Žabiček a Delfínků)

6. 6. Vernisáž ve Wonkově knihovně v 16:30 hodin

13. 6. Olympiáda na hřišti Bavlna (Ž, D, B, S) - dopoledne

17. 6. - 21. 6. Škola v přírodě v Orlických horách

Akce na květen

6. 5. Hvězdárna (Žabičky)

6. 5. Hasiči ( Delfínci)

10. 5. Wonkova knihovna (Berušky)

15. 5. Výlet do Licibořic (Ž, D, B, S)

16. 5. Wonkova knihovna - "Co se děje pod hladinou" (Žabičky)

17. 5. Focení - společné focení tříd na zahradě MŠ

23. 5. Beseda o ochraně přírody v MŠ Hrubínova v 10:00 (Berušky)

27. 5. Filharmonie (Ž, D)

28. 5. Výlet do Jaroměře (Ž, D)

29. 5. MDD - soutěže pro děti na zahradě MŠ (dopoledne)

29. 5. Loučení se školáky - na zahradě MŠ (odpoledne)

31. 5. Divadelní představení v MŠ - "Zpívající koťata"

Akce na duben

 1. - 12. 4. Výstava velikonočních dekorací

2. 4. "Bezpečný pes" v 8:30 - 9:30 (Ž, D), 9:30 - 10:30 (B, D)

3. 4. Besídka v 15:15 (Sovičky)

9. 4. HDD - návštěva Ateliéru v 9:30 hodin (Berušky)

10. 4. HDD - návštěva Ateliéru "Jako pramínek živé vody" v 8:30 hodin (Žabičky)

11. 4. Jarní focení v 7:45 hodin

15. 4. Vyhodnocení velikonoční soutěže

24. 4. Besídka ke dni matek (Žabičky)

29. 4. Čarodějnice v 16:30 hodin na zahradě MŠ - akce s rodiči

30. 4. Divadelní představení v MŠ - "Lvíček a bolavý zub" v 8:40 hodin

Akce na březen

6. 3. Plavání (D, Ž, B)

7. 3. Knihovna Labská v 10:00 hodin (Berušky)

8. 3. Den otevřených dveří 9:00 - 11:00 hodin

9. 3. Den otevřených dveří v MŠ Hrubínova a 40 let výročí 15:00 - 17:00 hodin

12. 3. Zoubky - výchovný program (B, D)

13. 3. Plavání (D, Ž, B)

15. 3. Divadlo Drak - "O zlaté rybce" (Berušky)

20. 3. Plavání (D, Ž, B)

27. 3. Beseda s učitelkami ze ZŠ Bezručova od 15:30 hodin (Delfínci) - pro rodiče budoucích prvňáčků

27. 3. Besídka v 15:00 (Berušky)

29. 3. Divadelní představení v MŠ - "Mauglí" v 8:30 hodin

Akce na únor

6.2. Plavání (D, Ž, B)

7. 2. Maškarní rej - dopoledne

12. 2. Divadelní představení v MŠ - "Princezna Žabka" v 8:30 hodin

13. 2. Plavání (D, Ž, B)

20. 2. Plavání (D, Ž, B)

Akce na leden

9. 1. Plavání - 3. lekce (D, Ž, B)

15. 1. Beseda se spisovatelkou Jitkou Vítkovou 9:00 - 9:45 hodin (B)

16. 1. Plavání - 4. lekce (D, Ž, B)

23. 1. Plavání - 5. lekce (D, Ž, B)

24. 1. Divadelní představení v MŠ - "Zvířátka a loupežníci" v 8:30 hodin

Akce na prosinec

3. 12. Svatá Barbora

4. 12. Čertí školka

6. 12. ZOO - zdobení stromečku ve Dvoře Králové (Berušky)

11. 12. Vánoční dílna - tvoření s rodiči 15:00 - 16:00 hodin

13. 12. Svatá Lucie 8:00 - 9:00 hodin

18. 12. Vánoční nadílka - dopoledne

18. 12. Mámo, táto pojď si hrát 15:00 - 16:15 hodin

18. 12. Koledy od 16:30 hodin

21. 12. Prevence zoubků od 8:45 hodin (Berušky)

Akce na listopad

1. 11. 2018 V 8:00 hodin proběhne fotografování všech dětí z MŠ

6. 11. 2018 Lampionový průvod a příjezd Sv. Martina

8. 11. 2018 Návštěva Ateliéru HDD v 8:30 hodin - třída Žabiček

12. 11. 2018 Divadelní představení v MŠ - "Mášenka a zvířátka"

13. 11. 2018 "Finanční gramotnost", p. Bílek - třída Delfínků

28. 11. 2018 V 8:00 hodin proběhne vánoční fotografování dětí z MŠ

30. 11. 2018 Divadelní představení v MŠ - "O Luciáškovi"

Akce MŠ Hrubínova

Akce na měsíc prosinec

3. 12. 2019 - Zdobení vánočního stromečku - ZOO Dvůr Králové

nad Labem (zúčastní se Sluníčka)

5. 12. 2019 - Návštěva Mikuláše, čerta a anděla v naší školce

9. 12. 2019 v 9. hodin - divadelní představení v MŠ -

p. Helligerová Půjdem spolu do Betléma

12. 12. 2019 - Vánoční besídka ve třídě Berušek

13. 12. 2019 - 7,30 hodin vánoční fotografování přihlášených dětí

17. 12. 2019 - Vánoční besídka ve třídě Sluníčka

18. 12. 2019 - Vánoční besídka ve třídě Rybičky

23.12. - 1.1.2020 - MŠ uzavřena

Akce na listopad

14.11. 2019 - Sv.Martin od 16.45 ( Lampionový průvod od MŠ     Hrubínova )

19.11. - Čert a Káča 8.45 - divadlo

26.11.2019 - Depistáž 8.15  ( přihlášené děti )



Akce na říjen

8. 10. 2019 - Kostkohraní - odpolední hry rodičů s dětmi

9. 10. 2019 - Výlet do Záchranné stanice pro handicapovaná zvířata v Jaroměři - zúčastní se Sluníčka a Berušky

10. 10. 2019 - Pozemní hokej (dle počasí)- zúčastní se Berušky a Sluníčka

14. 10. 2019 od 10 hod. - Zrakový screening - pouze pro přihlášené děti

17.10.2019 v 10,30 hod. - p. Zámečník a p. Hryzlíková - Ferda Mravenec

24. 10.2 019 - Pozemní hokej (dle počasí)- zúčastní se Berušky a Sluníčka

31. 10. 2019 - Pozemní hokej (dle počasí)- zúčastní se Berušky a Sluníčka

Akce na září

3. 9. 2019 - Třídní schůzka - třída Rybičky

4. 9. 2019 - Třídní schůzka - třída Berušky

5. 9. 2019 - Třídní schůzka - třída Sluníčka