Sovičky

Eva Jiránková

učitelka


Daniela Dvořáková

učitelka

Charakteristika třídy:

Zdravíme Sovičky a přejeme všem hodně zdraví. 

Protože ještě všichni nechodíte do školky, trénovat úkoly můžete i doma a hravě to určitě zvládnete. A nezapomínejte na procházku nebo proběhnutí na hřišti.

 Evička a Danielka 

Zdravíme naše Sovičky a rodiče. 

Přejeme hodně zdraví a pohlazení jarním sluníčkem. 

Čeká tě několik úkolů, které zvládneš určitě na výbornou. 

Tak s chutí do toho. A ještě nezapomeň na dobrého kamaráda - knížku. Teď, když nechodíš do školky a jsi doma, možná si knížky častěji prohlížíš nebo "čteš" obrázky nebo jsi knížku vytvořil(a) z vlastních obrázků. Sdělit nám to můžeš v tomto e - mailu : sowik3@seznam.cz 

 Nezapomeň chodit na procházky a hýbej se! 

Evička a Danielka


Přejeme krásné Velikonoční svátky a zdravíme naše Sovičky. Čeká tě dokreslování, vystřihování, taky trochu počítání a hra se slovy. Dokresli kuřátka a obrázek vybarvi. Pak si zvířátka vystřihni a přilep na špejli nebo párátko a zapíchni do květináče (ale můžou být i zavěšena v okně na niti). 

Hodně zábavy s kuřecí rodinkou přeje Evička a Danielka. Zdravíme naše Sovičky, přejeme hodně zdraví a šikovné ručičky při plnění úkolů.

 Evička a Danielka. 

Zdravíme naše milé sovičky a přejeme zábavu při plnění všech úkolů. Budeš vybarvovat omalovánku podle skutečné předlohy, budeš dělat paprsky a zase vybarvovat a taky budeš vytleskávat slova a nakonec to všechno vybarvíš. Evička a Danielka Zdravíme všechny Sovičky a přejeme všem hodně zdraví.

 Evička a Danielka

Pracovní listy pro potěšení a zábavu :-)